Porady dotyczące makijażu Picture Perfect Wedding Day

Każda panna młoda chce wyglądać najlepiej w dniu ślubu. Czasami, aby to zrobić, wymaga trochę praktyki i porad. Podczas gdy większość kobiet wie, jak stosować makijaż w sposób, który sprawia, że wyglądają pięknie, makijaż w dniu ślubu musi być nieco inny. Makijaż robi się inaczej na profesjonalnych filmach niż na zdjęciach. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, jak wyglądać idealnie na zdjęciach w dniu ślubu.

Praktyka czyni mistrza

Ważne jest, aby ćwiczyć makijaż przed wielkim dniem, aby uzyskać wspaniały wygląd zarówno na zdjęciach, jak i poza nimi. Chcesz, aby makijaż pięknie prezentował się na filmie, ale nie chcesz, aby był tak ciężki i sprawil, że będziesz wyglądać jak klaun dla otaczających Cię osób. Ćwiczenie z różnymi odcieniami i rodzajami makijażu może pomóc ci w rutynowej pogoni za ślubem.

Rozważ mieszanki mineralne

Matowy wygląd, który nie jest gruby i ciastowaty, to droga, gdy światło aparatu będzie odbijać się od skóry na zdjęciach. Lekki makijaż mineralny to wspaniały sposób na wyrównanie odcienia skóry, zapewnienie potrzebnego koloru i odrobiny brązowego pocałunku słońca, nie wyglądając na podrobione i wykończone. Jest również matowy i nietłusty, co sprawi, że będziesz wyglądać mniej błyszcząco na zdjęciach.
Wybierz opcje długotrwałe Po rozpoczęciu ceremonii nie będzie dużo czasu na poprawki, dlatego najlepiej wybrać opcje długotrwałego makijażu. Świetny jest również makijaż wodoodporny, przede wszystkim tusz do rzęs. Nie byłoby dobrze mieć czarne smugi spływające po twarzy lub kolorową szminkę zakrywającą usta pana młodego w twoich wspomnieniach ślubnych.

Miej cięższą rękę

Czasami potrzeba więcej makijażu, aby pokazać się na zdjęciach. Nie oznacza to, że musisz upiec ciasto na funt proszku i połysku, ale może to oznaczać, że powinieneś starać się mieć nieco cięższą rękę podczas nakładania makijażu na wielki dzień. Dobrym pomysłem może być również użycie ciemniejszych kolorów niż zwykle. Najlepiej zrobić kilka zdjęć, aby zobaczyć, jakie kombinacje i ilość makijażu robi najlepsze wrażenia osobiście i na papierze. Unikaj oleju. Tłusta skóra i pot są głównym problemem dla większości narzeczonych. Zabranie ze sobą szmatek i bibułek wchłaniających jest niezbędnym krokiem w eliminowaniu połysku ze zdjęć. Dobrym wyborem jest również stosowanie makijażu bezolejowego, ponieważ upewnia się, że proszek jest nakładany wokół linii włosów, aby pomóc wchłonąć pot i olej. Stworzenie pięknego wyglądu, który będzie dobrze wyglądał na zdjęciach i podczas przejścia w alejce, nie jest tak proste, jak mogą sądzić niektóre kobiety. W rzeczywistości potrzeba praktyki, cierpliwości i kreatywności, aby uzyskać najlepszy wygląd, który łączy odpowiednie produkty z właściwymi kolorami, aby uzyskać efekt, którego nie można zapomnieć.

Wodoodporny

Wybierz wodoodporny tusz do rzęs; przetrwa dłużej i wytrzymuje łzy. Jeśli naprawdę nie podoba ci się wygląd ani styl, użyj jednej warstwy zwykłego tuszu do rzęs, a następnie zastosuj lekki płaszcz z wodoodpornego tuszu do rzęs.

Na linii
Węgiel, granat lub mahoń to najlepsze opcje dla eyelinera. Czarny lub brązowy może wyglądać zbyt surowo, szczególnie jeśli ślub odbędzie się w ciągu dnia i / lub na zewnątrz.

Rozjaśniacz
Użyj białego cienia jako rozświetlacza na kości brwiowej, jeśli masz jasną skórę; cieplejszy jasny brzoskwiniowy lub waniliowy odcień będzie pasował do głębszych karnacji.

Cieniuj swoje brwi

Zdefiniuj brwi ołówkiem lub cieniem pasującym do koloru włosów. Zdobądź czerwony.
Wystrzel kroplę oka, jeśli twoje oczy są zaczerwienione lub zmęczone, ale trzymaj się marki, której używałeś wcześniej, aby uniknąć niepożądanych niespodzianek (podrażnienia lub gorzej!).

Słodkie policzki

Nie zapomnij o swoim rumieńcu! Odcień koloru na twoich policzkach jest jak natychmiastowy lifting twarzy. W przypadku jaśniejszej skóry zadziała różowy odcień; osoby o głębszych odcieniach skóry mogą wybrać odcień różu.
Jeśli masz skazy lub pęknięcia tuż przed dniem ślubu, trzymaj ręce z dala od twarzy – miejsce wyleczy się lepiej, jeśli zostawisz je w spokoju. W przypadku nagłegej potwornej krosty skontaktuj się z dermatologiem i poproś o zastrzyk kortyzonu, który natychmiast go zmniejszy.

Mieszaj, mieszaj, mieszaj

Dobrze się mieszaj, szczególnie w kącikach oczu, ponieważ aparaty wykrywają widoczne linie makijażu. Uzyskaj dobry widok.
Do aplikacji makijażu najlepsze jest naturalne światło. Jeśli to możliwe, ustaw tabelę aplikacji w pobliżu okna. Jeśli nie ma dostępnego naturalnego światła, użyj superjasnej lampy – halogeny działają najlepiej.

Siedź prosto
Jeśli przygotowujesz się w hotelu, poproś o wysoki stołek barowy, aby być na wysokości oczu ze swoim wizażystą. Jeśli nie możesz dostać stołka, po prostu oprzyj się na poduszkach.

Przygotuj obszar

Kiedy zaczniesz stylizować włosy, najlepiej będzie działał niski blat z lustrem – jak stolik toaletowy. Sprawdź, czy twoje krzesło ma niskie oparcie, dzięki czemu ślubny stylista włosów będzie miał łatwy dostęp do twojej głowy. I upewnij się, że w pobliżu znajdują się gniazdka elektryczne na urządzenia, takie jak suszarki do włosów, lokówki i elektryczne wałki. Aby uzyskać dodatkowe ubezpieczenie, przynieś kilka przedłużaczy.

Włącz ciepło

Jeśli twój ślub jest wcześnie lub czas ma zasadnicze znaczenie, podłącz wałki, lokówkę lub prostownicę, zanim przybędzie stylista, aby zaoszczędzić czas.

Odśwież swoje warkocze

Udaj się do lokalnego spa i skorzystaj z profesjonalnego masażu skóry głowy (który nie tylko dobrze się czuje, ale stymuluje mieszki włosowe i dodaje ciało) oraz zabieg głębokiej pielęgnacji na tydzień przed ślubem.

Noś ochronę

Użyj kremu nawilżającego, który zawiera SPF 30 lub wyższy, szczególnie jeśli bierzesz ślub na zewnątrz! Być może dostajesz więcej słońca, niż ci się wydaje, i na pewno będziesz wyglądać bardziej różowo na zdjęciach. Wybierz nieco jasny kolor warg. Jasne, nagie lub brązowe odcienie warg mogą sprawić, że będziesz wyglądać na wypranego na zdjęciach, zwłaszcza, że będziesz nosić biel.